O NAS


Cześć i czołem!

Nasz duet to Aleksandra i Wiktor (mama i syn). Stroną zajmuję się ja (mama), zaś jeśli chodzi o testowanie i te sprawy to już razem. Viktolandia jest już w blogosferze około dwóch, trzech lat. 

O blogu: 

Początkowo był na niego inny zamysł tj. blog prowadzony z perspektywy syna (dwa posty pierwsze takie właśnie są). Potem miałam pisać różne teksty, artykuły na dany temat, który mnie interesował. Zniechęcona opiniami rodziny, postanowiłam robić to, na czym się nie znają (nie mówię, że ja się na tym znam - ekspertem nie jestem). Od tamtej pory ustały docinki, a ja robię to co lubię! 

*     *     *


Aleksandra (23l.) Romantyczka z krwi i kości.  Wielbicielka horrorów i kryminałów, w końcu czasem trzeba się czegoś bać. Nie wyobraża sobie życia bez zwierząt, zwłaszcza kotów. Zapachowa sroka - mogłaby cały czas palić świece, niezależnie od pory roku. Zakochana w kosmetykach do kąpieli, gdyby nie dalsze życie na lądzie, z wody by wcale nie wychodziła, Nie boi się nowości i eksperymentów. Doświadczona i wytrwała w związku na odległość. Spełniona i szczęśliwa mama Wiktora. Pasjonatka cukiernictwa.Wiktor (5l.) Miłośnik klocków lego i zwierząt. W przyszłości chciałby być bohaterem. Radosny, energiczny z bujną wyobraźnią. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Ulubione gry i zabawy: piłka nożna, karty memory, zabawa w chowanego, puzzle, budowanie domów z lego, zabawa w budowniczego i wiele innych. Lubi, gdy mu się czyta do snu. Bajki na topie: Psi patrol, Ben 10, Atomówki, Transformers, Scooby Doo. Uwielbia z mama piec ciasta i ciasteczka. 


*     *     *

Dodatkowe informacje

Mama:
* włosy - farbowane, końcówki suche, trudne do ułożenia, grube, geste, skłonne do wypadania;
* twarz/cera - mieszana, wrażliwa, podatna na podrażnienia, nie toleruje aloesu, rzęsy długie i cienkie, usta suche, a w okresie jesienno-zimowym pęknięte;
* dłonie/paznokcie - suche, skłonne do podrażnień, paznokcie słabe, łamliwe, rozdwojone;

Wiktor: 
* włosy - gęste, grube;
* twarz/ciało - sucha, podatna na podrażnienia, wrażliwa, AZS;
* dłonie/paznokcie - suche, wrażliwe, paznokcie twarde;
UDOSTĘPNIJ TEN POST

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.