31 maja 2015

Dzień Dziecka

Mamy niestety złą wiadomość dla dzieci. Sprawdzaliśmy pogodę i.. 
W dniu swojego święta, zamiast słońca i ładnej pogody, dostaną w prezencie deszczowe chmury i burze. Możliwe są także opady gradu.

Ale jak to mówią "starsi" nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W końcu jutro jest ten dzień, przez wiele dzieci długo wyczekiwany czyli..

 Dzień dziecka ! :)


Z roku na rok, coraz bardziej mam wrażenie, że to święto to chwyt marketingowy, aby zbyć jak najwięcej zabawek, które nie są tanie. Tym bardziej jak kupujemy je w Polsce.  Podobne mam zdanie o Walentynkach. Kto to wymyślił? Jakieś święto zakochanych. Moim zdaniem jak się kogoś kocha, to powinno się te uczucie okazywać cały czas, a nie tylko w tym dniu. Tak czy nie? Ale dobra, nie o tym mowa. Wracając do tematu "Dzień dziecka" w tym dniu kupujemy dzieciom zazwyczaj zabawki i inne rzeczy. Ale nie o to w tym dniu chodzi. 
Jest dużo dzieci w rodzinach, w których to matka i ojciec pracują i nie maja czasu dla potomków. Każde dziecko w takiej rodzinie na pewno ma myśli, że ich rodzice nie kochają, bo nie maja dla nich czasu. Dla takich rodziców jest ważna praca, ale myślą też o tym by dziecku niczego nie zabrakło, dlatego tyle pracują. Nie zdają sobie sprawy, że w ten sposób dziecku robią krzywdę, bo dziecko chce rodziców, a nie rzeczy materialne. Dzieci chciałyby spędzić czas z rodzicami. Chciały by czuć się ważne oraz to, że są kochane. I myślę, że to jest w tym ich dniu najważniejsze. Przynajmniej ja tak to widzę.

My na jutro mamy zaplanowany cały dzień, każdy szczegół, by tylko maluszek się nie nudził, niech poczuję, że ten dzień jest wyjątkowy dla niego. A mówię, "my" nie mam na myśli taty Wiktorka. Kto czyta i śledzi nas na Facebooku ten wie o kogo chodzi. A kto jest ciekawy to zapraszamy tam:Z tej okazji przygotowaliśmy coś dla Was.
Coś specjalnego dla mamy i dla dziecka!

Rozdanie niespodzianka!


Co zrobić ,aby przyłączyć się do zabawy :

1. Polubić mój fanpage 


2. Udostępnij i polub ten post konkursowy (pamiętaj,aby ustawić na publiczne) :


3. Wyraź w komentarzu chęć udziału (tutaj bądź pod plakatem konkursowym na Facebooku)
Jeżeli zgłaszasz się tutaj pisząc z "anonima"  bo nie posiadasz konta Google. nie zapomnij się podpisać.

4. Jeżeli masz ochotę,zaobserwuj mój blog,nie jest to jednak warunek konieczny,ale będzie mi bardzo miło gdy będziesz na bieżąco z moimi postami.

5. Bądź aktywny/a na FanPage, to na prawdę popłaca :)Pozdrawiam :*

Udanego Dnia Dziecka!
UDOSTĘPNIJ TEN POST

4 komentarze :

 1. pogoda nie jest jednak taka zła :D

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie był wiatr i duszno ale wieczorem przyszła burza i w końcu wyczekiwany deszcz. Co do wpisu bardzo fajnie się go czyta, życzę więcej takich wpisów.

  jonathanwayland95.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Z każdego święta już zrobiło się święto handlowców tak na prawdę :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.