14 sierpnia 2016

Zaczynamy z Youtube :)


Przygodę z Youtube już miałam dawno w planach. Kanał istnieje już od roku. Było kilka prób nagrania filmiku o czymkolwiek. Zazwyczaj kończyło się na tym, że usuwałam. Dlaczego? Sama nie wiem.. Może dlatego, że bałam się fali "hejtu" albo tego, że nie podołam bez dobrego sprzętu lub co gorsza, że nikt nie będzie chciał mnie oglądać. Z racji tego, że na FanPage już Was jest tysiąc, co dla mnie jest niewyobrażalne. Chciałabym Wam podziękować wszystkim z osobna. 

Dziękuję, dziękuję! <3

Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie nas coraz więcej, tworząc taką Naszą rodzinkę. To dzięki Wam nagrałam filmik, może nie jest on powalający z nóg, wiadomo jak to pierwsze kroki. Jeszcze się uczę, z czasem będzie lepiej. Myślę, że jak na pierwszy raz nie wyszło źle, mimo tej "łapki w dół" pod filmem. Zdradzę Wam, że drugi filmik się tworzy :)
Zapraszam do subskrypcji kanału, dzięki czemu będziesz na bieżąco z nowościami na kanale. Mile widziane łapki w górę oraz komentarze :)


UDOSTĘPNIJ TEN POST

5 komentarzy :

 1. Przyjemnie się go ogląda. Życzę wspaniałej przygody z YouTube :) Zasubskrybowałam i czekam na kolejny filmik.
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pierwszy filmik :) Życzę wytrwałości w prowadzeniu kanału :D Ja sama zastanawiałam się niedawno, czy może by nie zacząć nagrywać na Youtube, ale jednak uznałam, że to nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki. Początki są zawsze trudne, ale wszystko można opanować :) Jeśli czujesz, że to jest to - będzie dobrze :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.