20 stycznia 2017

Opinia #16: Głęboko oczyszczająca maseczka błotna do twarzy z minerałami z Morza Martwego oraz Rozświetlająca maseczka do twarzy z pyłem perłowym i algami.

Maseczki do twarzy kiedyś były dla mnie zbędnym kosmetykiem, ale odkąd mam problemy skórne twarzy to teraz pielęgnacja bez nich dla mnie jest nie pełna. Teraz zimą, mimo problemów skórnych powinniśmy dbać i nawilżać odpowiednio. Kremy to nie wszystko, a dzięki maseczkom możemy dodatkowo oczyścić naszą twarz.

Planet spa rozświetlająca maseczka do twarzy z pyłem perłowym i algami

 Koszt: ok. 8zł

Zdanie producenta

"Wygładzająco-rozświetlająca maseczka do twarzy z pyłem perłowym i algami.
Formuła maseczki zawiera ekstrakt alg i pył perłowy. Wygładza i oczyszcza skórę bez wysuszania oraz nawilża i przywraca cerze naturalny blask. Łatwo się rozprowadza i spłukuje. Testowana dermatologicznie i alergologicznie."

Moja opinia

Jest dość wydajna i pięknie pachnie coś jak pinacolada, bym tak to określiła. Delikatnie rozświetla, nawilżenie słabsze od tej poniżej. Konsystencja podobna, z tym, że w tej są drobinki, które nadają twarzy blasku. Skóra po zmyciu maseczki jest wygładzona.

Planet spa głęboko oczyszczająca maseczka błotna do twarzy z minerałami z Morza Martwego

Koszt: ok. 8zł

Zdanie producenta

"Maseczka błotna do twarzy zawiera sól krystaliczną oraz bogate w minerały błoto z Morza Martwego, znane ze swoich właściwości oczyszczających i detoksykujących.
Dokładnie oczyszcza i detoksykuje skórę, nadając jej miękkość, gładkość i jędrność. Wchłania nadmiar sebum i sprawia, że pory stają się mniej widoczne."
Moja opinia

Maseczka ma kremową, gęstą konsystencję, która po nałożeniu na twarz zasycha i tworzy skorupkę o dość specyficznym zapachu. Nie każdemu może on się podobać, może nawet przeszkodzić. No, ale jak to mówią, co brzydko pachnie skutecznie działa. Jest bardzo wydajna, więc starczy nam na długo. Jeśli chodzi o działanie to pochłania nadmiar sebum, matując skórę twarzy oraz ją wygładza.  
UDOSTĘPNIJ TEN POST

1 komentarz :

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.