18 lutego 2017

Testuje z TZU #17:TERAPIA REGENERUJĄCA PAZNOKCIE


Znacie ten ból kiedy paznokieć się łamie, bo jest słaby? A może ci się rozdwajają, tak jak mi? Wstydzisz się tego jak wyglądają twoje paznokcie? Już nie musisz! To zdecydowanie ci pomoże, spróbuj. Taka mała rada zanim kupisz, przeczytaj niżej, tam znajdziesz jedno ostrzeżenie.

Terapia regenerująca paznokcieKoszt: ok. 13zł

Zdanie producenta

"Terapia regenerująca paznokcie DermoFuture z unikalną formułą HARDIRON zawiera płynne szkło wygładzające i tytan utwardzający płytkę, wnika w strukturę paznokcia i wypełnia mikrouszkodzenia, dzięki czemu paznokcie są natychmiastowo utwardzone, odbudowane i zregenerowane. Pobudza wzrost paznokcia, uszczelnia, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zwiększa wytrzymałość na rozdwajanie, pękanie i łamanie. Zniszczone paznokcie stają się mocne, gładkie i lśniące. Po 14 dniach kuracji problemy z łamliwością znikają. Paznokcie będą twarde, gładkie i wspaniale utwardzone. Stosować przez okres 4-6 tygodni. Następnie kurację przerwać na około 2 tygodnie i po tym czasie – według uznania – rozpocząć stosowanie Terapii regenerującej paznokcie od początku."

Uwaga!

Preparat zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni). W przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację.Moja opinia


Długo nie mogłam znaleźć dobrej odżywki, która wzmocni moje paznokcie. Niestety każde podejście kończyło się podobnie. Moje paznokcie są skazane na wiele czynników, które je osłabiają i rozdwajają. Podsumowując moje paznokcie były w tragicznym stanie aż do czasu, gdy do mojej kolekcji odżywek dołączyła ta ze zdjęć. Nie spodziewałam się za wiele, tego co odżywka może zdziałać. Po 14 dniach kuracji moje paznokcie w końcu wyglądały normalnie, tak jak powinny wyglądać. Twarde, gładkie, lśniące, nie łamią się, nie rozdwajają się. Wcześniej nie mogłam spełnić mojego marzenia o hybrydach. Dzięki tej odżywce pierwszy raz miałam zrobione hybrydy, to uczucie, że marzenie spełnione. Nareszcie się nie muszę wstydzić ich wyglądu. 


Moje pierwsze hybrydy!  Kosmetyk do testów otrzymałam w ramach współpracy z Twoje Źródło Urody. Fakt ten nie miał wpływu na rzetelność mojej opinii.

UDOSTĘPNIJ TEN POST

2 komentarze :

  1. To u mnie ta odżywka odpada, bo jestem uczulona na formaldehyd, ale się cieszę że Tobie pomogło

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.