4 lipca 2017

Książka idealna na lato. - KONKURSJuż dawno nie było żadnego konkursu, dlatego postanowiłam, że właściwy czas nadszedł - tym bardziej, że jest ku temu okazja! Niedługo Wam o niej opowiem.
Do wygrania będzie książka ufundowana przez wydawnictwo Novae Res. Jest to moim zdaniem idealna książka na lato, lekka i humorem. Niewiarygodna i komiczna zagadka kryminalna, nieplanowana miłość, czarujący mężczyźni, egzotyczne krajobrazy, zabawne sytuacje, a przede wszystkim krzepiąca siła babskiej przyjaźni. O czym mowa? O "Trup na trzepaku" Konstancji Nowickiej.Zasady konkursu: 


 •     W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, nawet osoby nieposiadające          bloga
 •    Konkurs trwa od dzisiaj do 11 lipca 2017 r., do północy.
 •    Konkurs odbędzie się jeśli będzie minimum 5 zgłoszeń.
 •    Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać poniższe zadanie                 konkursowe:

Jaka jest twoim zdaniem idealna książka na lato? Uzasadnij.


 •     Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz. 
 •    Wśród odpowiedzi, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę jedną,      która najbardziej mi się spodoba.
 •    Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu dwóch dni od zakończenia konkursu.      Zwycięzca winien skontaktować się ze mną na podany adres e-                  mail: Viktolandia@op.pl w ciągu trzech dni. Nagroda zostanie wysłana      w ciągu 2 tygodni.


Wraz z wydawnictwem życzymy powodzenia! <3

*  *  *


Edit:
Zwycięzcą zostaje:Weni!

Gratuluję! Czekam na kontakt!

Dziękuje wszystkim za udział, bardzo smutno jest mi z powodu tak małego grona bawiących się w stosunku do wyświetleń postu - ponad 400.
UDOSTĘPNIJ TEN POST

7 komentarzy :

 1. Klamstwa diana chamberlain przeczytaj a poznasz tragiczne losy bohaterow

  OdpowiedzUsuń
 2. Klucz Sarah to jest najlepsza książka na lato, bardzo ciekawa i dramatyczna historia o dziewczynce, która ukryła swojego brata w czasie wojny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie najlepsza na lato jest "ucieczka w dzicz" Erin Hunter :) co może być lepsze niż zostanie kotem, który poznaje uroki dzikiego życia :] a to wszystko wygodnie na leżaczku w ogrodzie ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie będę podawał tytułów bo było ich sporo . Napiszę ogólnie ,że książka na lato powinna być z gatunku romansów bo właśnie ten gatunek czyta się najchętniej podczas wakacji . Flircik ,romansik , miłość podczas wakacji ????? Każdy o tym marzy dopóki nie jesteśmy "zaobraczkowani" , choć znam osoby już w związku małżeńskim , które chętnie takowym miłosnym flircikom oddalyby się i to zwłaszcza podczas wakacji . Wakacyjna książka powinna być zdecydowanie lekka , przyjemna w czytaniu i obowiązkowo o miłości 💕💕💕💕

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealna książka na lato powinna być o miłości, lekka, ciekawa, która nas odpręży,wprowadzi w świat marzeń. Najlepiej czytać i wypoczywać w jakimś nastrojowym miejscu, zacisznym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie najlepszą książką na lato będzie książka którą się czyta lekko ,łatwo i przyjemnie .Taka która wprawi nas w dobry wakacyjny nastrój , która sprawi że nasz humor się polepszy i nawet brak pogody nie będzie nam przeszkadzał bo my czytając będziemy się dobrze bawić .Myślę ,ze wszystkie komedie romantyczne ,romanse czy kryminały z przymrużeniem oka były by świetne na lato .Ale prawda jest taka ,że każdy czyta to co lubi ,co dla jednego jest dobre i atrakcyjne wcale nie musi być dobre dla drugiego . A więc najlepszą książką na lato jest ta która będzie nam odpowiadać ,będzie nam się podobać ,będzie nas relaksować ,wciągać i sprawi że czas poświęcony dla niej nie będzie czasem straconym .

  OdpowiedzUsuń
 7. Idealna książka na lato? Taka, która będzie zawierała w sobie niebo oraz niebanalne historie!
  " Zagubione niebo " to idealna pozycja na letnie dni 🙂
  Zbiór różnych historii przedstawiających miłość, radość,cierpienie,tęsknotę czy żal wprawiają czytelnika w stan czytelniczego uniesienia 🙂 Idealne do czytania na kocu,na leżaku,,a ławce w parku,nad morzem,jeziorem czy w górach,w dzień gorący i upalny,deszczowy czy burzowy,podczas letnich nocy-krótkich ale niesamowitych 🙂
  Historie zmienne jak potrafi być letnia pogoda 🙂
  Lektura obowiązkowa na letnie chwile! 🙂

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.