30 października 2015

Testuje z TZU #2: Hialuronowy wypełniacz ust.

Hej Wam!

Dzisiaj będzie drugi produkt z pierwszej paczki recenzji w ramach współpracy z Panem Michałem, autorem bloga Twoje Źródło UrodyHialuronowy wypełniacz ust marki Dermo Future Precision

Zawartość opakowania: 12ml
Cena: ok.20 zł

Zdanie producenta:

"Alternatywą dla trwałego powiększenia ust stał się Hialuronowy Wypełniacz Ust, który powiększa i wypełnia wargi. Klinicznie potwierdzony, dzięki swej zmikronizowanej strukturze i zawartości kwasu hialuronowego działa mechanicznie jak poduszka, podpora dla zapadniętej skóry. Dzięki swoim własnościom fizykochemicznym zwiększa nawodnienie w okolicy zmarszczki, dzięki czemu skora staje się bardziej elastyczna i odporna na zaginanie. Zastosowana innowacyjna technologia nie tylko nie podrażnia ust, ale stymuluje ich gładkość i wypełnia zmarszczki palacza wokół ust. Kolagen jest odpowiedzialny za elastyczność skóry, ust ujędrniają się i wypełniają, a także regenerują komórki. Super Size Complex sprawia, że usta nabierają koloru, ujędrniają się, pobudzone zostaje krążenie, dzięki czemu kwas hialuronowy i kolagen zostają wprowadzone w głębsze warstwy skóry. Badania kliniczne w przypadku HIALURONOWEGO WYPEŁNIACZ UST potwierdzają wyraźnie większe usta i mniejsze zmarszczki, pierwszy efekt już po 5 minutach od zastosowania. Po 28 dniach stosowania usta stają się wypełnione i powiększone, a zmarszczki znikają."


Sposób użycia:

Kilkukrotnie w ciągu dnia nakładać preparat na skórę ust. Dla pogłębienia efektu stosować wieczorem, przed snem. Po kilku minutach od pierwszego użycia usta są wypełnione i ujędrnione, nabierają kolorytu, a zmarszczki wokół ust zmniejszają się. Po 28 dniach stosowania usta stają się powiększone i wypełnione, a zmarszczki wokół nich znikają. 

Moja opinia:

Opis produktu jest rażąco podobny do poprzedniego [klik]. Jedyne co się różni to konsystencja i działanie. W poprzednim jest to przezroczysty płyn, na ustach przypominający błyszczyk. Ten ma konsystencję masełka, kremu do ust. Jest lekki, przyjemny. Jedynymi minusami jakie tu zauważyłam: to bardzo wolno się wchłaniał oraz to, że moje usta są bez zmian. Ten wypełniacz jest wydajniejszy niż poprzedni. Zużyłam połowę mniej niż tamten. 


Tamten Wam poleciłam, ten nie bardzo.
[Chociaż każdy inaczej zareaguje, nie każdemu może on nie zdziałać.]
Pozdrawiam :*UDOSTĘPNIJ TEN POST

5 komentarzy :

 1. Nigdy nie byłam za takimi nowinkami kosmetycznymi.Jednak wolę sięgnąć po taki wypełniacz sama niż płacić ogromne pieniądze w salonach urody.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę mnie to przeraziło co tutaj przeczytałam, bo bałabym się dokonywać takich "zmian" u siebie :)
  Pozdrawiam http://takpoprostuzyc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Staram się podobać się sobie bez tych ulepszaczy

  OdpowiedzUsuń
 4. nie korzystalam z takich rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.