20 listopada 2016

Opinia #14: Lego Duplo - Streetcom


Jakieś dwa lata temu zarejestrowałam się na stronie Streetcom. Jest to strona na podobnych zasadach co Testmetoo, gdzie już testowałam paletkę cieni do powiek - [klik]. Cały czas miałam tylko ankiety, żadnych kampanii. Już nawet myślałam, że zrezygnuje. A tu proszę udało się, po dwóch latach! Do testowania otrzymujemy pociąg z cyferkami, którego zadaniem jest nie tylko zabawa, ale i nauka. Oprócz tego w paczce ambasadora znalazły się również mini zestawy klocków dla znajomych i ulotki reklamowe. Producent zapewnia bezpieczną zabawę, naukę kolorów i cyfr, czy rzeczywiście tak jest?


Pociąg składa się z 31 elementów, z których złożymy pociąg z trzema wagonikami oraz drzewko. Wykonane są z grubego plastiku, dzięki czemu potwierdzam, że są bezpieczne. Te są nieco większe od standardowych klocków. Zestaw można również przebudować w tunel, budynek czy budę dla psa, którego również znajdziemy w zestawie. Szacowana jego cena to 89,99 zł. Jak dla mnie to cena nie jest adekwatna do ilości klocków w zestawie. Cena jest największym minusem, innych minusów nie zauważyłam. Klocki lego zapewniają wielogodzinną, przyjemną zabawę z dziećmi. Ba! Nawet mogę powiedzieć, że i my się możemy bawić jak za dawnych lat i wrócić do tamtych czasów, przy okazji spędzając czas z potomkami. 


Za możliwość przetestowania, wyboru nas jako ambasador Lego DUPLO dziękuje StreetcomUDOSTĘPNIJ TEN POST

2 komentarze :

 1. Ja również polecam klocki Lego duplo- Pociąg z cyferkami. Jest to kreatywna zabawka dla dzieci od 1,5-5 lat. Klocki są wykonane bardzo solidnie z materiałów najwyższej jakości, odporne nawet na spadanie z wysokości. :) Poprzez łagodnie zakończone brzegi są bezpieczne dla maluszka. Mają piękne, żywe, mocno nasycone barwy, przyciągają wzrok dziecka. Uczą liczenia oraz kolorów poprzez zabawę. Moja córka uwielbia swój zestaw Lego- od razu po przyjściu z przedszkola przystępuje do zabawy. Oprócz rożnych konstrukcji pociągów wymyśla budowle takie jak: robot, wieża, helikopter, telefon, mikrofon i wiele innych. Z pewnością stwierdzam, że to jej ulubiona zabawka.
  #LEGODUPLO, #BawiIUczy, #SwiatLEGODUPLO, #KreatywnoscMaluszka

  paolinka336

  OdpowiedzUsuń

 2. Tez Jestem Ambasadorka LEGO DUPLO. Super kampania realizowana w ramach kampani marketingu rekomendacji Streetcom. Otrzymalismy paczke Ambasadorki, a w nim zestaw Pociag z cyferkami, 10 minizestawow oraz 10 ulotek od rozdania. Klocki mega miło nas zaskoczyły. Do tej pory bawiliśmy się zwykłymi klockami. Pierwsze klocki LEGO DUPLO są przeznaczone dla dzieci od półtora do 5 lat. Choć i roczne dzieci są zainteresowane nimi. Żywe kolory oraz przeróżne kształty elementy dają naszym dzieciaczkom wiele mozliwosci ukladania przestawiania a co za tym idzie świetnej zabawy. Klocki LEGO DUPLO są większe od standardowych klocków, a wiec dzięki temu są doskonale dla małych dzieci. Ponadto dziecko może uczyć się dzieki pociągowi z cyferkami podstaw liczenia. Mój 21 miesięczny synek od otrzymania paczki z zestawem bawi się nim codziennie. Początkowo bawi się pociągiem z cyferkami.A później układa go na własny sposób i powstają różne wieże, ciuchcia z pustymi wagonami itp. Polecamy klocki dobrej jakosci, służą nie tylko do zabaw ale rowniez do nauki kolorow I liczb.

  #LEGODUPLO # SwiatLEGODUPLO #BawiIUczy #KreatywnoscMaluszka #Streetcom

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.