17 czerwca 2016

Opinia #13: Szampon przeciwłupieżowy oraz zapobiegający wypadaniu włosów dla mężczyzn - DF5


 Pogoda za oknem jesienna, a mamy już połowę czerwca.. Więc ja się pytam, gdzie jest lato? Co z tym idzie, każda kobieta chce jak najlepiej wyglądać, Ale.. Nie zapominajmy, że panowie również bardziej dbają o swój wygląd. I to właśnie jest produkt z myślą o naszych facetach. Wakacje wielkim krokiem, a czasu nie wiele.

Szampon przeciwłupieżowy oraz zapobiegający wypadaniu włosów dla mężczyzn - DF5
Koszt: ok.17zł/200ml

Zdanie producenta
 "Szampon przeciwłupieżowy DF5 zawiera substancje o potwierdzonym działaniu przeciwłupieżowym: klimbazol oraz pirokton olaminy, które przywracają równowagę skóry głowy, likwidując widoczne oznaki łupieżu, oraz kompleks składników aktywnych HAIRNEW-2His, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. Szampon łagodnie myje włosy i oczyszcza z zanieczyszczeń, w delikatny sposób wymywając złuszczony naskórek skóry głowy. Wyraźnie nawilża i łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie swędzenia i dyskomfortu wywołanego przez łupież. Stosowanie szamponu DF5 powoduje, że włosy są miękkie i lśniące. Uzupełnieniem składu jest polimer, dzięki któremu włosy łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się. Wskazania: Przeciwłupieżowy i zapobiegający wypadaniu włosów szampon dla mężczyzn do codziennego stosowania. "


 STOSOWANY REGULARNIE ZAPOBIEGA ŁUPIEŻOWI I WYPADANIU WŁOSÓW

 *Zapobiega powstawaniu łupieżu
*Zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów
*Odbudowuje cebulki włosów
*Wzmacnia słabe włosyMoja opinia(w tym przypadku męża)

Szampon jest perłowo - kremowy o charakterystycznym zapachu. Woń jest rześka i mocna, ale nie dusząca. Sprawia, że włosy są miękkie, dokładnie oczyszczone, przy czym nie podrażnia skóry głowy. Co za tym idzie poprawia stan skóry i zmniejsza uczucie swędzenia wywołane łupieżem. Mąż stosował go codziennie i po dwóch tygodniach można już zauważyć efekt. Co prawda mąż nie miał dużego problemu z łupieżem, ale z wypadaniem włosów tak. W związku z pracą nie może już tak często odwiedzać fryzjera, by się ostrzyc. Stąd też jego "długie" włosy nadmiernie wypadały i było to bardzo zauważalne. Po użyciu tego szamponu mogę powiedzieć, że włosy się wzmocniły, Jedynym minusem było to, że włosy są po nim matowe.


Polecamy ten produkt!


Kosmetyk do testów otrzymałam w ramach współpracy z Twoje Źródło UrodyFakt ten nie miał wpływu na rzetelność mojej recenzji.UDOSTĘPNIJ TEN POST

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.